Українська мова (2, стор. 130-131). Іван Франко "Лисичка та рак"
1. Ви вже читали про народні казки. Вони придумані народом протягом багатьох-багатьох років. Але є ще й казки, створені письменниками. Такі казки називають авторськими, або літературними. Сьогодні ми починаємо мандрувати стежками літературних казок і познайомимося з казкою Івана Франка "Лисичка та рак. " 2. Хто ж він - Іван Франко. Переглянути презентацію.
3. Прочитати статтю у підручнику на 30 ст. 4. Прослухати літературну казку "Лисичка та Рак".
- Назвати головних персонажів казки. - Якою була Лисичка? - Як Рак її провчив? 5. Самостійно прочитати казку вголос ст. 130-131. Дати відповіді на запитання. 6. Порухатися. Відпочити.
Українська мова (1, стор. 84- 86): Питальні речення. Інтонація питальних речень.
7. Переглянути відео. Щоб практикуватись, потрібно зупиняти відео, а потім продовжувати перегляд.
8. Усно виконати вправу 215 ст.84 у підручнику. Звернути увагу на словничок.
9. Переглянути відео. Запам'ятати як правильно читати питальні речення?
10. Запам'ятати правило. 11. Письмово в зошит виконати вправу 216. Записати число і дистанційна робота.
30 березня
Дистанційна робота
12. Попрацювати з другом. А найближчі друзі - це члени родини. Усно виконати вправу 217. Запам'ятати. Розмова двох осіб - це діалог. У діалозі є речення-питання й речення-відповіді. Їх називають репліками. 14. Виконати завдання з будиночком усно. 15. Відпочити. Порухатися.
16. Повернутися до підручника Українська мова (2). Порахувати: - Скільки питальних речень у казці? - Скільки окличних речень? Пригадати головних персонажів казки. Розіграти розмову (прочитати) Лисички та Рака разом із членами родини. Записати в зошит (повністю)третю репліку Лисички (- Що?....) і відповідь до неї Рака (- Не тільки...). Пам'ятаємо, що кожна репліка починається писати із нового рядка і попереду ставиться тире. Виконані завдання надіслати вчителю у Вайбер приватними повідомленнями.
Немає коментарів:
Дописати коментар